Rene Frolov

Advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene

rene.frolov@tgslegal.com

Martin Mäesalu

Advokaadibüroo Raidla Ellex

martin.maesalu@raidlaellex.ee

Juulika Aavik

Advokaadibüroo SORAINEN

juulika.aavik@sorainen.com

Jaanus Kasevits

CVL Advokaadibüroo

jaanus.kasevits@cvl.ee

Kirsti Pent

Advokaadibüroo FORT

kirsti.pent@fortlegal.com

Martti Peetsalu

Advokaadibüroo VARUL

martti.peetsalu@varul.com

Kristjan Kotkas

Advokaadibüroo COBALT

kristjan.kotkas@cobalt.legal

Tauno Tark

Advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene

tauno.tark@tgslegal.com 

Tuuli Säärits  

Advokaadibüroo COBALT

tuuli.saarits@cobalt.legal

Hanna Pahk

Advokaadibüroo SORAINEN

hanna.pahk@sorainen.com

Mari Agarmaa

Advokaadibüroo bnt-attorneys-at-law

mari.agarmaa@bnt.eu   

Gerly Lõhmus

Advokaadibüroo Raidla Ellex

gerly.lohmus@raidlaellex.ee

Tanel KüünAdvokaadibüroo Tark Grunte Sutkienetanel.kuun@tgslegal.com
Hanne-Loore HärmaAdvokaadibüroo Aivar Pilvhanne@apilv.ee
Kaido KünnapasLMP Advokaadibürookaido.kunnapas@lmp.ee
Kristel TuulAdvokaadibüroo FORT
kristel.tuul@fortlegal.com
Hannes OlliAdvokaadibüroo Laus & Partneridhannes@lauspartners.ee
Mihkel MiidlaAdvokaadibüroo SORAINENmihkel.miidla@sorainen.com
Merli PaddarAdvokaadibüroo VARULmerli.paddar@varul.com
Robert SarvAdvokaadibüroo Robert Sarvrobert@robertsarv.ee
Triin SiilAdvokaadibüroo Glimstedttriin.siil@glismstedt.ee
Ott Aava
Advokaadibüroo COBALT
ott.aava@cobalt.legal 
Tõnu KoltsAdvokaadibüroo COBALTtõnu.kolts@cobalt.legal  
Katri Tšesnokov
Advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene
katri.tshesnokov@tgslegal.com
Aleksander Tsuiman
Advokaadibüroo COBALT
aleksander.tsuiman@cobalt.legal
Mark UskaAdvokaadibüroo Tepper&Partneridmark@tepper.ee
Maret KruusAdvokaadibüroo Raidla Ellex
maret.kruus@ellex.ee
Sven BöttcherAdvokaadibüroo Raidla Ellex
sven.bottcher@ellex.ee





Astu liikmeks

ENAÜ liikmeks saavad astuda kuni 45-aastased Eesti Advokatuuri liikmed. Liikmeks astumise soovi korral täitke palun juuresolev ankeet. ENAÜ liikmeks vastuvõtmisest teavitatakse Teid ankeedis märgitud e-posti aadressil. Täida sooviavaldus

Liikmemaks

Liikmemaksu suurus 22 eurot aastas.
ENAÜ arve nr: 10002059203008 Loe tingimusi