Seminar - 9.12.2010, 18.30 - Tallinnas

november 30, 2010
ENAÜ seminar „Sooline võrdõiguslikkus – minevik, olevik ja tulevik“ (Margit Sarv), 9 detsembril 2010.a. kell 18.30, advokaadibüroos Tark Grunte Sutkiene (Roosikrantsi 2, VIII korrus, Tallinn)

Tere Noored Advokaadid!

Ootame Teid järgmisel neljapäeval 9. detsembril 2010.a. ENAÜ järjekordsele seminarile, mille teemaks on seekord „Sooline võrdõiguslikkus – minevik, olevik ja tulevik“. Meil on äärmiselt hea meel teatada, et oma mõtteid ja kogemusi viidatud teemal on nõustunud jagama hiljuti oma viieaastase ametaja lõpetanud – nüüd endine – soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Margit Sarv.

Seminari toimumispaigaks on advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene (Roosikrantsi 2, VIII korrus) ja algusajaks orienteeruvalt kell 18.30. Arvestusega, et Margit võiks alustada umbes 19.00 paiku on kogu ürituse kestvuseks planeeritud 2-2.5h, misjärel võivad kõik huvilised edasi suunduda mõnda linnapealsesse lokaali või meelelahutuspaika.

Korraldajate ja võõrustaja poolt on toimumispaik, esineja ja elementaarses koguses suupisteid ning veini. Ka vett, teed ja kohvi pakutakse. Kel janutab võib kaasa haarata pudeli endale meelepärast veini. Üritus on kõikidele noortele advokaatidele ja advokaadibüroode juristidele tasuta!

Kes teab ja tunneb, et ettenägematute asjaolude mitteilmnemisel oleks kindel tulija võiks anda sellest korraldajatele töö lihtsustamiseks teada e-posti aadressil katrin.kahn@lextal.ee või merlin.kadak@tgslegal.com hiljemalt 8. detsembriks 2010.a. Kõik tulijad püütakse siiski vastu võtta sõltumata eelnevast teatamisest.


Kohtumiseni 9. detsembril!

ENAÜ juhatus

 


Astu liikmeks

ENAÜ liikmeks saavad astuda kuni 45-aastased Eesti Advokatuuri liikmed. Liikmeks astumise soovi korral täitke palun juuresolev ankeet. ENAÜ liikmeks vastuvõtmisest teavitatakse Teid ankeedis märgitud e-posti aadressil. Täida sooviavaldus

Liikmemaks

Liikmemaksu suurus 22 eurot aastas.
ENAÜ arve nr: 10002059203008 Loe tingimusi