Seminar - 17.11.2011 - Tallinn (Fish & Wine)

oktoober 31, 2011

ENAÜ seminar teemal Advokaadibüroo pidamine (Sten Luiga, Advokaadibüroo Borenius vanempartner)  toimub 17. novembril 2011 kell 17.00 restorani Fish&Wine nõupidamiste ruumis (Harju 1, Tallinn, III korrus).

Head noored advokaadid!

Suur rõõm oli nii paljusid teist näha Tartus toimunud ENAÜ sügisüritusel! Täname kõiki osalejaid suurepärase õhtu eest!

Nagu sügisürituse ajal sai väljareklaamitud toimub järgmine ENAÜ üritus seminari vormis juba neljapäeval 17. novembril 2011.a.

Seminari teemaks on seekord „Advokaadibüroo pidamine“. Meil on äärmiselt hea meel teatada, et oma mõtteid ja kogemusi viidatud teemal on nõustunud jagama Advokaadibüroo Borenius vanempartner Sten Luiga (http://borenius.ee/inimesed/partnerid/sten-luiga/ ). Stenil on advokaadibüroode juhtimise alal kogemust juba üle 15 aasta ning oma loengus annab Sten täpsema ülevaate advokaadibüroo arengu erinevatest etappidest, majanduskorraldusest, järelkasvu koolitamisest ja paljudest teistest advokaadibüroo pidamise aspektidest, mis kõikidele noortele advokaatidele huvi võiksid pakkuda. Ettekande lõpus on võimalik küsida Stenilt ka täiendavaid küsimusi ja vestelda vabamas vormis.

Seminari toimumispaigaks on restorani Fish&Wine nõupidamiste ruum (Harju 1, Tallinn, III korrus) ja algusajaks orienteeruvalt kell 17.00. Arvestusega, et Sten võiks alustada umbes 17.15 on kogu ürituse kestvuseks planeeritud ca 2 tundi. Seminaril osalemine annab advokatuuri täiendusõppe aruandesse 2 punkti.

Seminari kuulamise kõrvale pakutakse suupisteid ja veini. Advokaadibüroo Borenius toetusel on seminar kõikidele ENAÜ liikmetele tasuta. Advokaatidele ja juristidele, kes ei ole ENAÜ liikmed, on osalemistasu 4 eurot. 

Palume seminaril osalemise soovist teatada hiljemalt 15. novembril 2011. a e-posti aadressil annika.jaanson@borenius.ee (mitteliikmetel tasuda nimetatud kuupäevaks ka osalustasu ENAÜ arvele 10002059203008 SEB pangas).

Kohtumiseni 17. novembril!

ENAÜ juhatus


Astu liikmeks

ENAÜ liikmeks saavad astuda kuni 45-aastased Eesti Advokatuuri liikmed. Liikmeks astumise soovi korral täitke palun juuresolev ankeet. ENAÜ liikmeks vastuvõtmisest teavitatakse Teid ankeedis märgitud e-posti aadressil. Täida sooviavaldus

Liikmemaks

Liikmemaksu suurus 22 eurot aastas.
ENAÜ arve nr: 10002059203008 Loe tingimusi