ENAÜ talveüritus 21. märtsil 2014.a.

veebruar 13, 2014
Olete oodatud reedel, 21. märtsil 2014 toimuvale ENAÜ talveüritusele

Plaan on järgmine: koguneme kl 17 paiku Kallisaba puhkemaja juures ning liigume sealt militaarveoautoga paaritunnisele matkale hämaras Kakerdaja rabas. Kõigile jagatakse korraldajate poolt suusavarustus ja pealamp. Suusatamisoskuse pärast muretsema ei pea – tegemist ei ole spordivõistluse, vaid rahuliku kulgemisega. Kui lumi on selleks ajaks läinud, siis teeme retke räätsadel ning sel juhul on soovitav kummikud jalga panna (vajadusel saab ka korraldajatelt laenutada). Retke lõpus grillime lõkkel vorste ja joome soojenduseks hõõgveini.

Pärast rabaretke ootavad meid Kallisaba puhkemajas saun, kümblustünn ja õhtusöök. Kohapealt saab osta õlu ja siidrit, kuid muu meelepärane alkohol tuleks endal kaasa võtta. Kesköö paiku hakkame Tallinna poole tagasi liikuma.

Osalemisest palume hiljemalt 20. veebruariks teada anda, makstes osalustasu Eesti Noorte Advokaatide Ühingu kontole nr 10002059203008. Loodame, et osalete kogu üritusel, kuid on võimalik osaleda ka ainult retkel või ainult saunaõhtul, mistõttu on retke ja saunaõhtu osalustasud eraldi toodud:


Rabaretk: ENAÜ liikmetele (st kes on tasunud 2014. a liikmemaksu) 30 eurot, mitteliikmetele 36 eurot,

Saunaõhtu: ENAÜ liikmetele 25 eurot, mitteliikmetele 30 eurot.

Täpse ajakava anname teada ürituse lähenedes. Selleks, et üritus saaks toimuda, peaks nii retkel kui saunaõhtul osalema vähemalt 20 inimest – usume, et see ei saa takistuseks, kuid teatame hiljemalt 21. veebruaril, kui üritus või osa sellest siiski ära jääb, ning tagastame tasutud osalustasud.

Kuna kõik saavad valida, millises osas üritusel osaleda, on transport üritusele omal käel. Aitame teil aga hea meelega autodesse jaguneda, nii et palun andke mulle teada, kui teil on autos vabu kohti ning samuti kui otsite autot, millega kohale saada.

Kohtume rabas!


Astu liikmeks

ENAÜ liikmeks saavad astuda kuni 45-aastased Eesti Advokatuuri liikmed. Liikmeks astumise soovi korral täitke palun juuresolev ankeet. ENAÜ liikmeks vastuvõtmisest teavitatakse Teid ankeedis märgitud e-posti aadressil. Täida sooviavaldus

Liikmemaks

Liikmemaksu suurus 22 eurot aastas.
ENAÜ arve nr: 10002059203008 Loe tingimusi