Üldkoosolek-kevadüritus - 11.05.2012

mai 07, 2012
Eesti Noorte Advokaatide Ühingu üldkoosolek-kevadüritus reedel, 11. mail, algusega kell 21:00, klubis Shahmatt (Pikk 39, II korrus, Tallinn)

Hea Noor Advokaat,

Kutsume Sind Eesti Noorte Advokaatide Ühingu üldkoosolek-kevadüritusele, mis sel aastal leiab aset reedel, 11. mail, algusega kell 21:00, klubis Shahmatt (Pikk 39, II korrus, Tallinn).

Nagu varasemalt, oleme ka sel aastal ühendanud ürituse ametliku osa, üldkoosoleku, sellele järgneva mitteametliku osaga ning toonud need kokku ühte toimumiskohta. 

Õhtu ametlik osa ehk ühingu korraline üldkoosolek algab kell 21:00. Üldkoosoleku päevakorras on:

1.           aruanne juhatuse 2011.a tööst;

2.           2011.a. majandusaasta aruande kinnitamine;

3.           juhatuse liikmete valimine;

4.           muud küsimused (nende olemasolul).

Palume kõigil ENAÜ liikmetel, kellel ei ole mingil põhjusel võimalik üldkoosolekul osaleda, volitada mõnda teist ühingu liiget enda asemel üldkoosolekul osalema ja hääletama. Vastava kirjaliku volituse palume kindlasti koosolekule kaasa võtta või saata digitaalselt allkirjastatuna enne üldkoosoleku toimumist e-posti aadressil info@enau.ee või alltoodud juhatuse liikmete e-postile.

 Pärast üldkoosoleku ametliku osa lõppu, orienteeruvalt kell 21:45 jätkame kevadüritusega mitteametlikumas õhkkonnas. Meil on hea meel teatada, et orienteeruvalt kell 22:30, astub lavale kõigi poolt kauaoodatud advokaatide bänd koosseisus Toomas Vaher, Urmas Kõrgesaar ja Ain Kalme (kavas jätkuvalt rock & roll ja sellega seonduv). Pärast bändi etteastet jätkub pidu meeleoluka tantsumuusika saatel, plaate mängib DJ Madis Saar. Loomulikult ei puudu ürituselt ka pidulaud söögi ja joogiga.

Ürituse osalustasu suurus on 5 EUR neile, kes on ENAÜ 2012.a. liikmemaksu (vt allpool) juba tasunud või tasuvad selle koos osalustasuga. Loodame, et kõik osalejad end ka selle variandi alla mahutavad, toetades sellega ENAÜ püüdlusi. Mitteliikmetele on osavõtutasu 15 EUR tasumise korral hiljemalt esmaspäeval 7. mail ning pärast seda 20 EUR. Osavõtutasu on võimalik maksta ka kohapeal, osavõtutasu suuruseks on sellisel juhul 20 EUR sõltumata üritusele saabumise kellaajast. Osalustasu ülekanne tähistab ühtlasi ka registreerumist.

ENAÜ liikmemaks 2012. aasta eest on 22 EUR. Nii liikmemaksu kui kevadürituse osalustasu saab tasuda ülekandega ENAÜ arveldusarvele nr 10002059203008 SEB-s. Nagu varem, nüüd ja tulevikus, on liikmemaksu tasunutel soodushinnaga pääs kõigile ENAÜ üritustele.

Juhul, kui tasute üksnes osavõtutasu, palun lisage ülekande selgitusse „kevadüritus ning oma nimi“, juhul, kui tasute nii liikmemaksu kui ka osavõtutasu, palun lisage ülekande selgitusse „kevadüritus+liikmemaks2012 ja oma nimi“ ning kui ainult liikmemaksu, siis „liikmemaks2012 ja oma nimi“.

Kui tekib täiendavaid küsimusi, kirjutage või helistage mõnele ENAÜ juhatuse liikmele, nt Mihkel Miidla (mihkel.miidla@sorainen.com, 6 400 959) või Katrin Kahn (katrin.kahn@lextal.ee, 6400 250).

 

Kohtumiseni 11. mail klubis Shahmatt!

 

ENAÜ juhatus


Astu liikmeks

ENAÜ liikmeks saavad astuda kuni 45-aastased Eesti Advokatuuri liikmed. Liikmeks astumise soovi korral täitke palun juuresolev ankeet. ENAÜ liikmeks vastuvõtmisest teavitatakse Teid ankeedis märgitud e-posti aadressil. Täida sooviavaldus

Liikmemaks

Liikmemaksu suurus 22 eurot aastas.
ENAÜ arve nr: 10002059203008 Loe tingimusi